Hlášení obecního rozhlasu

22. 7. 2019

Pojízdná prodejna porcovny masa z Miroslavi, bude ve středu 24. července od 10.05 – 10.25 hod. u zámku nabízet široký sortiment masa, masouzenářských výrobků a škvařeného sádla za nízké ceny. Současně s prodejem masa bude probíhat prodej českých vajec od 1,90 Kč/ks. V akci škvařené sádlo od 59 Kč/kg, kuřecí prsní řízky 129 Kč/kg, kuřecí zadní čtvrtky za 55 Kč/kg a další. Příjem objednávek na tel. čísle 777 814 413.

Pěstitelská pálenice Želešice, provozovna pod kostelem, oznamuje pěstitelům ovoce, že od měsíce srpna zahajuje sezónu. Objednávat se můžete již v průběhu července na tel. č. 607 531 285.

Divadelní kroužek při SDH Hlína sehraje v tradičním lesním prostředí pohádku „S čerty nejsou žerty“, a to 3. a 4. srpna vždy v 15 hodin. Představení má dvě dějství a trvá asi 2 hodiny, občerstvení a parkoviště zajištěno. Pro případ nepříznivého počasí lze informace dohledat na webu obec-hlina.cz.

Po opětovném zjištění stavu s přítokem a čerpáním vody z obecního vodovodu Správa vodovodu a kanalizace nadále vyzývá občany k šetření s vodou, i nadále platí úplný zákaz napouštění bazénů a zalévání zahrad z obecního vodovodu, a to až do odvolání. 

V souvislosti s plánovaným zahájením prací na obnově elektrického vedení vydal MěÚ Šlapanice veřejnou vyhlášku, kterou je stanovena přechodná úprava provozu na silnici Hlavní v lokalitě dolního konce a ulic Pod horkou, Úzká, Mezírka, Za Humny a Kelendrov. Předpokládaný termín přechodné úpravy provozu je do 31. října letošního roku. Podrobnější informace včetně zákresů k nahlédnutí na elektronické úřední desce. Vzhledem k rozsáhlosti zákresů je veřejná vyhláška na úřední desce u zámku vyvěšena bez této přílohy. Ta bude pro zájemce připravena k nahlédnutí v kanceláři obecního úřadu.