Nabídka k registraci Mobilního rozhlasu


Vážení občané,
spustili jsme pro vás službu MUNIPOLIS/Mobilní Rozhlas, díky které vám mohou informace být zasílány přímo do vašeho mobilního telefonu. V případě zájmu se přihlaste k odběru a už nikdy nezmeškáte důležité novinky a upozornění z naší samosprávy. Informace podle vašich zájmů vám budeme posílat e-mailem, SMS nebo jako zprávu do aplikace. Služba je zdarma!

Co vám přihlášení do MUNIPOLIS přináší?

  • Upozornění na krizové události – výpadky energií, blížící se vichřice, dopravní uzavírky, varování před podomními prodejci apod.
  • Novinky a důležitá upozornění z úřadu – poplatky, obecní zpravodaj, digitalizované hlášení obecního rozhlasu apod.
  • Pozvánky na kulturní a sportovní akce.
  • Možnost vyjádřit svůj názor v online anketách.
  • Mobilní aplikaci samosprávy s užitečnými funkcemi.

V registračním procesu si můžete sami nastavit, jaké typy informací vás zajímají (např. kultura, doprava, majitelé zvířat). Doporučujeme vyplnit vaše telefonní číslo a ulici, abychom vás mohli rychle varovat v případě nečekaných událostí (např. havárie vody, přívalové deště apod.). Vaše údaje jsou v bezpečí a v souladu s GDPR. PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ: https://prstice.munipolis.cz/registrace
S registrací vám můžeme pomoci rovněž v kanceláři obecního úřadu každé pondělí a středu 8.00 – 12.00 hod., 13.00 – 18.00 hod., po tel. domluvě i v ostatních dnech.