Hlášení obecního rozhlasu

 

Starosta obce Prštice svolává na čtvrtek 23. září v 19.00 hod. do sala terreny zámku veřejné zasedání zastupitelstva obce. Program zasedání k nahlédnutí na úřední desce obce.
 
Moravský zemský archiv v Rajhradě vás zve na Dny otevřených dveří v pátek 24. září od 10 – 18 hod. a v sobotu 25. září od 10 – 14 hodin. Vystaveny budou unikátní sbírky pečetidel a razítek z Brněnska, vzácná faksimile Zlaté buly sicilské a další sbírky s komentářem. Vstup zdarma.
 
V sobotu 25. září se od 10.00 hod. na místním biocentru koná výlov plevelných ryb. Občerstvení zajištěno, v nabídce mimo jiné rybářské speciality. Od 19.00 hod. bude následovat večerní zábava s kapelou Dolňáci ve velkokapacitním stanu v areálu biocentra.

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat v úterý 21. 9. ve 12:00 hod. u zámku čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny a speciality. Současně oznamuje, že ve státní svátek, v úterý 28. 9., bude prodej zrušen.

Instruktorka power jogy ze Střelic připomíná, že každý čtvrtek v 19.00 hod. probíhá cvičení power jogy ve Střelicích v tělocvičně ZŠ, ul. Komenského v 19.00 hodin. Cvičební úbor a podložky s sebou.

Zubní lékařka Skuhrovcová připomíná občanům, že její ordinace v zdravotním středisku Ořechov je do 21. září uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Ve středu 22. září od 8.00 – 12.00 hod. lékařka ošetří bez předchozího objednání všechny, kdo měli v průběhu uzavřené ordinace potíže. Akutní případy ošetří MUDr. Spálovský v Dolních Kounicích po tel. konzultaci na čísle 739 183 434 nebo Lékařská služba první pomoci v Úrazové nemocnici Brno ve večerních hodinách. Akutní ošetření se nevztahuje na vypadlé plomby, ulomené kousky zubů nebo vypadlé korunky.

 
Sporťák Ořech a obec Ořechov pořádají ve státní svátek, úterý 28. září, od 13.30 hod. 3. ročník běhu „To dáš“ na stadionu fotbalového klubu v Ořechově. Akce je určena pro běžce i neběžce, děti, teenagery, maminky i tatínky. Více informací na letáku webových stránek obce a vývěsce u zámku.