INZERCE

Jsme NORMA Czech, s.r.o., součástí mezinárodní skupiny NORMA Group, lídrem na trhu spojovacích technologií. U nás rozhoduje kvalita a různorodost našich produktů, díky kterým dodáváme zákazníkům do více jak 100 zemí.  Více než 60 let vyvíjíme a poskytujeme důmyslné spojovací řešení do automobilového průmyslu, stavebnictví a vodohospodářství.  Hodnotou je pro nás úspěch lidí, který reprezentuje 7 500 zaměstnanců napříč celou Evropou, Amerikou, Asií a Oceánií ve 28 závodech.

Díky neustálému zvyšování výrobní kapacity výrobního závodu v Hustopečích hledáme nové kolegy, kteří mají zájem pracovat v moderní výrobní společnosti a svými znalostmi a dovednostmi přispět k jejímu rozvoji a růstu.

Do našeho týmu přijmeme absolventy/ky i zkušené profesionály.

Udáváme tempo, směr a řídíme změny, které přinášejí řešení.

Co nabízíme, se dozvíte, pokud budete reagovat svým životopisem na kariera.cz@normagroup.com nebo přímo na telefonu +420 519 440 344 a my Vám rádi odpovíme na všechny Vaše otázky.

Pan František Cizner nabízí k prodeji hospodyňkám, které budou péct vánoční cukroví, zakoupení loupaných vlašských ořechů (většinou poloviny) z letošní úrody. Jsou dobře vysušené. Cena 200,- Kč/kg. Možno větší i menší množství. Odběr na ulici Hlavní 136.

   SLUŽBY CENTRA ANABELL V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU(1)                                                                                                                  

Masážní salón v Silůvkách

437b23c6-058f-43f3-8aa5-2fe0b85af498

Galerie Aviatik ve své provozovně na ulici Ořechovská nabízí občanům k prodeji každý čtvrtek v týdnu čerstvé valašské frgály, a to vždy od 15.00 hod. 

Pražírna kávy Dalia Cofee Silůvky oznamuje, že zahájila volný prodej čerstvě pražené kávy. K dispozici je výběr z několika druhů, který je obměňován. Zakoupit můžete na adrese Anenská 175 u paní Martiny Heliové, každý všední den od 9 do 11.30 a od 13.30 do 18 hod. Objednávat můžete také na www.prazirnadalia.cz nebo volejte na tel. 739 522 220.

MEDBUS

Nabídka očního vyšetření – letáky

Letak_medbus_1 Letak_medbus_2Letak_medbus_2