Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu

 

Správa vodovodu a kanalizace oznamuje občanům, že zítra, v pátek 12. dubna dopoledne, bude v naší obci probíhat údržba vodovodního řadu odkalováním.

Odkalování je proplach potrubí proudem vody, který strhává ze stěn potrubí všechny úsady, sedimenty a biofilm a tím udržuje povrch vodovodního potrubí hladký a čistý.

Může dojít k zakalení vody. Voda je nadále hygienicky nezávadná a lze ji používat. Obvykle stačí krátké odpuštění zakalené vody k obnovení standartní dodávky.

 

Oznamujeme občanům, že na ulici Za humny je již přistaven kontejner na bio odpad. Žádáme občany, aby do tohoto kontejneru nevhazovali větve.

 

Připomínáme občanům, že místní poplatky za komunální odpad a ze psů jsou vybírány v hotovosti každé pondělí a středu do konce měsíce dubna. Údaje k bezhotovostní platbě k nahlédnutí na webových stránkách obce.

 

Správa vodovodů a kanalizací obce Prštice oznamuje občanům, že v měsíci dubnu, každou středu v době od 8 do 11 hodin a odpoledne od 14 do 17 hodin, budou vybírány hotovostní zálohy na vodné a stočné. Do 25. dubna jsou vybírány bezhotovostní zálohy za vodné a stočné, platební údaje k nahlédnutí na webových stránkách obce.

 

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat každé úterý v 12:00 hodin, na obvyklém prodejním místě u zámku, ČERSTVÉ KUŘECÍ, VEPŘOVÉ A HOVĚZÍ MASO, TRADIČNÍ UZENINY, UZENÁ MASA A SPECIALITY.

 

Společnost Dřevo Habrovany Vám nabízí štípané palivové dřevo tvrdé i měkké s JARNÍ SLEVOU a dopravou ZDARMA až k Vám domů. Polínka o délce 25, 33 nebo 50 cm a také štípané metrovky. Objednávejte na telefonním čísle: 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.

 

 

Společnost EG.D oznamuje odstávku el. energie ve čtvrtek dne 2.5.2024 od 7:30 hodin do 17:30 hodin, a to: Prštice - Hlavní od č.p. 11 a 294 směr Radostice, Jánská, Na Škarpách, U zámku včetně obecního úřadu a pošty, Tyršova, Ořechovská, č.p. 221 - hájenka, u č.e. 98. Plánek odstávky k nahlédnutí na webových stránkách obce a vývěsce u zámku.

 


Paní Irena Dokoupilová oznamuje, že jsou volná místa na turistický zájezd na TOULOVCOVY MAŠTALE v termínu 7.- 9. června. Cena zájezdu 3.900 Kč na osobu. V ceně zájezdu doprava a ubytování s polopenzí. Bližší informace na tel. čísle 731 186 092 nebo osobně na adrese Prštice, Pod Horkou 297.

 

Společnost Metaldyne přijme nové pracovníky do závodu ve Zbýšově a Oslavanech. Volné pozice jsou provozní elektrikář, strojní mechanik, seřizovač nebo operátor CNC strojů, dělník ve výrobě a další. Vhodné pro muže i ženy, ve směnném provozu. Více informací na webových stránkách www.jistotaprace.cz nebo tel. čísle 778 543 708.

 

 

Nábytek Mikulík přijme pracovníka či pracovnici na pozici technik přípravy výroby nábytku. Více informací v inzerci webových stránek Obce a na vývěsce u zámku.