Hlášení obecního rozhlasu

Hlášení obecního rozhlasu

Vedoucí Klubu seniorů oznamuje, že další jeho setkání se uskuteční v úterý 5. prosince v 15.00 hod. ve sportovní hale.

Společnost EG.D připomíná občanům, že ve dnech 1.- 3.prosince budou v naší obci prováděny odečty elektroměrů. V případě nepřítomnosti můžete stav poslat formou sms, foto mms nebo aplikací WhatsApp na tel. číslo 730 114 400.

Starosta obce Prštice svolává na čtvrtek 30. 11. Veřejné zasedání zastupitelstva Obce v 19.00 hod. do sala terreny zámku. Program zasedání k nahlédnutí na úřední desce webových stránek a vývěsky u zámku.

Ve dnech 1., 4. a 5. prosince od 8.15 do 14.05 hod. proběhne výluka drážní dopravy na trati Brno – Ivančice. Výlukový jízdní řád náhradní autobusové dopravy k nahlédnutí na webových stránkách Obce a na vývěsce u zámku.

Místní škola ve spolupráci s Obcí, hasiči a pohostinstvím "Stará sokolovna" Vás srdečně zve na Rozsvěcení vánočního stromu, které se uskuteční v sobotu 2. 12. u zámku. Na programu od 16.40 - vystoupení ZUŠ Ořechov, v 17.00 hod - slavnostní rozsvícení vánočního stromu, v 17.10 hod. vystoupení dětí z místní školy a školky. Během akce občerstvení v podobě horkých nápojů, cukroví a zákusků. Již od 16.00 hod. bude zahájen prodej rukodělných výrobků a zabijačkových pochoutek, možno i do vlastních konviček či přepravek.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 2. 12.  ve 14:00 hod. u zámku prodávat:

hnědé kuřice, roční slepice

krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky

a dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

TJ SOKOL Prštice, oddíl SPV, ve spolupráci s místní školou vás zve na Mikulášskou nadílku, která se uskuteční v neděli 3. prosince od 16.30 hod. ve sportovní hale. Všem dětem, které navštěvují cvičení oddílu, přinese Mikuláš dáreček, ostatním dětem je možné nechat u Mikuláše také balíček. Vstupné dobrovolné, všechny srdečně zvou pořadatelé.

Spolek DIVOCH z Dolních Kounic vás srdečně zve na komedii Jana Wericha pod názvem TETA Z BRUSELU, která se odehraje v sobotu 9. 12. v 18.00 hod. v místním kulturním domě. Vstupné 150Kč.

Farní sbor Silůvky vás srdečně zve na Adventní koncert, který se uskuteční v neděli 3. 12. v 17.00 hod. v místním evangelickém kostele. Vstupné dobrovolné, pozvánka k nahlédnutí na webových stránkách Obce a vývěsce u zámku.

Pan Franěk přijímá objednávky na prodej vánočních kaprů, který se uskuteční 22. – 23. prosince na adrese Tyršova 178. Zájemci mohou volat na tel. číslo 603 992 363.

 

Řeznictví a uzenářství D-MASO Blažovice bude prodávat dnes (každé úterý) ve 12:00 hod. u zámku čerstvé kuřecí, vepřové a hovězí maso, tradiční uzeniny a speciality.